İletişim Bilgileri


Aşağıdaki Telefon ve E-Posta bilgileri üzerinden ya da İletişim Formu yoluyla bizimle temasa geçebilirsiniz. E-Posta ve Formlar üzerinden bağlantıya geçtiğiniz taktirde en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Lütfen randevu almadan ziyarette bulunmayınız!


Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 11:00 - 16:00
  • Pazar: Kapalı

 

 

Karşılıklı Seansları Yaptığımız Mekanımız

Karşılıklı seanslarımızda daha ferah bir mekan olması açısından The Green Park Resort'u tercih ettik.

Bir oteli tercih etmemin nedeni manzaralı, ferah, insanların en iyi şekilde ağırlandığı mekanlar olmakla birlikte tek nedeni bu değildir. Karşılıklı seans yapmamız zaruri olmakla birlikte uzak yerlerde bulunan durumu müsait danışanlarımın seans sonrası konaklayabileceği, istediklerinde otelin fitness, spa, savunma, masaj, kapalı ve açık havuzundan faydalanma imkanlarının bulunmasıdır. Seanslarda oteli kullandığımız için danışanlarımın tüm imkanlardan indirimli olarak faydalanacak olması da ayrıca avantaj sağlayacaktır.

Otel ortamını tercih etmekteki başka bir nedenim de toplu seanslarımızı çok rahat bir şekilde gerçekleştirebileceğimiz geniş bölümlerinin bulunmasıdır. İlerleyen zamanlarda danışanlarımın durumlarını çok daha iyi şekilde gözlemleme imkanımın olabileceği iki, üç günlük konaklamalı kişisel gelişim çalışmalarımız da olacaktır.

WeCreativez WhatsApp Support
İsim, telefon ve görüşmek istediğiniz konuyu belirtiniz!