Increase text size Decrease text size Önemli Not!  Tüm testlerimiz danışanlarımızın durumlarını değerlendirebilmemiz amacıyla yapılmakta olduğu için sonuçları bu sayfada yer almamaktadır. Testlerin değerlendirilmesi tarafımızca yapılacak olup seanslar sırasında kişiler ile paylaşılacaktır.

Bize göre hiçbir test kişinin tam olarak durumunu yansıtmaz. Ancak kişiyi gözlemledikten sonra yapılan testler sağlıklı ipuçları verecektir. “Şıkları işaretleyin ve işte karakteriniz!” Şeklinde yapılan testlerin sağlıklı olmaktan uzak hatta zihin sağlığını bozma potansiyeli olduğunu söylememiz pek de ütopik olmaz diye düşünüyoruz. Sağlıcakla...


Kişilik Testi

Kişilerin karakter yapılarının anlaşılması adına hazırlanmış uluslararası bir testtir. Bir çok kişi halen karakter yapılarının hangi sınıfta değerlendirilmesi gerektiği konusunda yeterli bilgiye sahip değildir. Sizlere tavsiyemiz testi mümkün olduğunca aklın karmaşasından uzak şekilde yapmanızdır. Bunun olabilmesi için de beş dakika içinde testi bitirmeyi hedefleyerek testi tamamlamanız daha sağlıklı olacaktır.
Telaşa kapılmayın derin bir nefes alın ve başlayın!

Testi İndirmek İçin Tıklayınız!


Öz Değerim Ne Durumda?

Özdeğerlilik sözlükler “Birinin kendisini insan olarak değerli bulması, kendine saygı duyması, kendini değerlendirmesi” diye geçmektedir. Bazen özsaygı (self-esteem) ile de aynıymış gibi tanımlansa da, özdeğerlilik gerçekte insanın yaradılıştan gelen insan olma değerinin farkına varmasıdır.

Testi İndirmek İçin Tıklayınız!


İlişkilerde Bağlılık Mı Bağımlılık Mı?

Sizi karşılıklı bağımlılık tuzağına düşmekten korumak için, ilişkilerinizdeki davranışlarınızın ne kadarının karşılıklı bağımlı olduğunu görebileceğimiz bu testi sizlerle paylaşıyoruz. Bir şey hakkında farkındalık kazandığınızda onu değiştirmek mümkün hale gelir. Bu yüzden, aklınızı ve kalbinizi açın ve aşağıdaki on soruluk testteki sorulara dürüstçe evet veya hayır diye yanıt verin.

Testi İndirmek İçin Tıklayınız!


Beş Sevgi Dili Testi

Kişilerin sevdikleri ile arasındaki sevgi dilini iyi bir şekilde anlamaları birbirlerine bakış açılarını ve değerlendirmelerini oldukça etkileyen bir durumdur. Beş sevgi dili de kişilerin ilişkiler noktasında olmazsa olmazlardandır. Bu test ile yapacağımız çözümleme ve sizin de çabanızla daha mutlu ilişkiler yaşayacağınıza inanıyoruz.

Testi İndirmek İçin Tıklayınız!


WeCreativez WhatsApp Support
İsim, telefon ve görüşmek istediğiniz konuyu belirtiniz!